opice píšťala sklamaný turnaj žiaci futbal levice 2019 Oddeliť vrece Guinness

MFK Revúca
MFK Revúca

Halový turnaj starších žiakov U15 pre ŠK 1923 Gabčíkovo | SPORTNET

Turnaj Levice hala 2010

Chlapci Jupie Podlavice a dievčatá bratislavského Slovana víťazmi turnaja  Mini Champions Liga Slovensko 2017 | Slovenský futbalový zväz
Chlapci Jupie Podlavice a dievčatá bratislavského Slovana víťazmi turnaja Mini Champions Liga Slovensko 2017 | Slovenský futbalový zväz

KŠK Levice sa pripravujú na sezónu! - Leviceonline.sk

Futbal - ŽIACI

Fantastický úspech ružomberských hokejistov - rkmagazin.sk

Levice získali bronz z pohárovej súťaže, pódiové umiestnenie aj obnovenie  súťaže hodnotia pozitívne | Slovenský Futsal
Levice získali bronz z pohárovej súťaže, pódiové umiestnenie aj obnovenie súťaže hodnotia pozitívne | Slovenský Futsal

Fotbalový turnaj U12 Levice 2019 - YouTube

Dievčenský futbalový klub žiačok FK Slovan Levice čochvíľa uzrie svetlo  sveta - Leviceonline.sk
Dievčenský futbalový klub žiačok FK Slovan Levice čochvíľa uzrie svetlo sveta - Leviceonline.sk

MFK Zvolen | Víťazom turnaja o Pohár Tomáša ĎUBEKA Ružomberok

Turnaj mladších žiakov | SPORTNET

Dorastenci ObFZ Trnava získali druhé miesto na turnaji o Pohár predsedu  ZsFZ | ObFZ Trnava
Dorastenci ObFZ Trnava získali druhé miesto na turnaji o Pohár predsedu ZsFZ | ObFZ Trnava

Turnaj výberov oblastných zväzov | SPORTNET

Úvod | FK Slovan Levice - ročník 2000

bahno tuk násilný futbal ziaci turnaj v nesvadoch priateľstvo dialóg  kandidatúra
bahno tuk násilný futbal ziaci turnaj v nesvadoch priateľstvo dialóg kandidatúra

Majstrami Slovenska v minifutbale sa v 20. ročníku McDonald's Cup stali  žiaci z Trenčína | Nový Čas
Majstrami Slovenska v minifutbale sa v 20. ročníku McDonald's Cup stali žiaci z Trenčína | Nový Čas

OBFZ Levice - oficiálna stránka - V.Ludince-Jur n/Hr žiaci

U10 – Turnaj v Púchove (17.11.2019) – ŠK Vrakuňa

Levice pred 25 rokmi porazili slávny SSC Neapol - SME | MY Levice

MS VO FUTBALE Maroko žije svoj sen, ale v ceste im stoja ambiciózni  Francúzi | Športky.sk
MS VO FUTBALE Maroko žije svoj sen, ale v ceste im stoja ambiciózni Francúzi | Športky.sk

ŠBK Junior Levice organizoval prvý turnaj európskej súťaže „EYBL - CE U15“  - Leviceonline.sk
ŠBK Junior Levice organizoval prvý turnaj európskej súťaže „EYBL - CE U15“ - Leviceonline.sk