Trnava vytiahla na Fenerbahce tajnú zbraň: V Turecku sa o tom bude hovoriť

Bakoš sa lúči: Futbal a náboženstvo v Trnave nezaniknú - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Bakoš sa lúči: Futbal a náboženstvo v Trnave nezaniknú - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Trnava má už teraz istý štvormiliónový zárobok. Slovenským klubom ukázala,  ako na európsky úspech
Trnava má už teraz istý štvormiliónový zárobok. Slovenským klubom ukázala, ako na európsky úspech

Trnava prehrala v Istanbule a klesla na tretie miesto, rozhodol dvojgólový  Slimani | TVNOVINY.sk
Trnava prehrala v Istanbule a klesla na tretie miesto, rozhodol dvojgólový Slimani | TVNOVINY.sk

Trnava zvíťazila nad tureckým majstrom Galatasaray Istanbul

D skupina Európskej ligy: Fenerbahce Istanbul - FC Spartak Trnava

Šport.sk - 🔴⚫️ Polčas! SPARTAK TRNAVA vedie v polčase nad Fenerbahce  Istanbul 1:0. Sleduj zápas ONLINE na ŠPORT.sk >> http://bit.ly/TRNAVA_FENER  | Facebook
Šport.sk - 🔴⚫️ Polčas! SPARTAK TRNAVA vedie v polčase nad Fenerbahce Istanbul 1:0. Sleduj zápas ONLINE na ŠPORT.sk >> http://bit.ly/TRNAVA_FENER | Facebook

Európska liga (futbal): FC Spartak Trnava – Fenerbahce Istanbul (online)

Európska liga: FC Spartak Trnava podľahol Fenerbahce Istanbul, rozhodli  zásahy Slimaniho (video) - SITA.sk
Európska liga: FC Spartak Trnava podľahol Fenerbahce Istanbul, rozhodli zásahy Slimaniho (video) - SITA.sk

Šanca stále žije. Spartak hrá v Bruseli o udržanie nádeje - Šport - Futbal  - Európske poháre - Športweb
Šanca stále žije. Spartak hrá v Bruseli o udržanie nádeje - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Spartak Trnava-Fenerbahçe Istanbul 1-0 13.12 2018 – Juraj Cisár

EL - Trnava zdolala Fenerbahce 1:0 | Slovenský futbalový zväz

VIDEO Trnavské hradby prelomené po 172 minútach: Fenerbahce doma  nepripustilo ďalšiu katastrofu | Športky.sk
VIDEO Trnavské hradby prelomené po 172 minútach: Fenerbahce doma nepripustilo ďalšiu katastrofu | Športky.sk

ÚVOD / FC SPARTAK TRNAVA - FENERBACHE ISTANBUL / 1:0 / 13.12.2018 - YouTube

Škrtel ocenil výkon Spartaka v Istanbule: Trnava sa nemá za čo hanbiť |  TRNAVSKÝ HLAS
Škrtel ocenil výkon Spartaka v Istanbule: Trnava sa nemá za čo hanbiť | TRNAVSKÝ HLAS

Spartak odštartuje svoju púť doma proti Anderlechtu: Skupinu zakončí s  Fenerbahce | Športky.sk
Spartak odštartuje svoju púť doma proti Anderlechtu: Skupinu zakončí s Fenerbahce | Športky.sk

Senzácia sa nekonala: Trnava nestačila na Fenerbahce Istanbul - Fotografia  č.2 | Nový Čas
Senzácia sa nekonala: Trnava nestačila na Fenerbahce Istanbul - Fotografia č.2 | Nový Čas

Fenerbahce Istanbul - Spartak Trnava | Futbalovysen.sk

Trnavský exodus pokračuje. Spartak opúšťa aj Ghorbani - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Trnavský exodus pokračuje. Spartak opúšťa aj Ghorbani - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Spartak Trnava ukončil pôsobenie v Európskej lige víťazstvom! | Šport7.sk

6. kolo D skupiny Európskej ligy - FC Spartak Trnava - Fenerbahce Istanbul

Európska liga: Najlepšie momentky zo zápasu Spartak Trnava - Fenerbahce  Istanbul - fotogaléria - mytrnava.sme.sk - SME | MY Trnava
Európska liga: Najlepšie momentky zo zápasu Spartak Trnava - Fenerbahce Istanbul - fotogaléria - mytrnava.sme.sk - SME | MY Trnava