U21 – Tri body proti Litve vystrieľali Kaprálik a Trusa | Slovenský  futbalový zväz
U21 – Tri body proti Litve vystrieľali Kaprálik a Trusa | Slovenský futbalový zväz

Róbert Boženík: Fyzicky silnejší a rovnako rýchly | Šport.sk

Žilina si poradila v derby s nováčikom z Banskej Bystrice

Trojgólový obrat U16 za štyri minúty, starší dorast na jar 9 zápasov bez  prehry | FC Košice
Trojgólový obrat U16 za štyri minúty, starší dorast na jar 9 zápasov bez prehry | FC Košice

Zázračných 49 sekúnd na Tehelnom poli. Slovan uspel a dorovnal Bazilej -  Šport - Futbal - Európske poháre - Pravda
Zázračných 49 sekúnd na Tehelnom poli. Slovan uspel a dorovnal Bazilej - Šport - Futbal - Európske poháre - Pravda

DRÁMA NA MS: Argentína zdolala Holandsko v rozstrele a je v semifinále

ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal, NAŽIVO, LIVE) | SPORTNET

ViOn Zlaté Moravce - CSKA Moskva, ONLINE (futbal dnes, prípravný zápas  LIVE) | SPORTNET
ViOn Zlaté Moravce - CSKA Moskva, ONLINE (futbal dnes, prípravný zápas LIVE) | SPORTNET

Menej faulov i premiéra VAR: Hodnotenie rozhodcov na EURO 2020 | Športky.sk

Likvidačný faul na slovenského futbalistu Dávida Hancka (VIDEO)

Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz bodoval naplno, Horná Krupá má strelca Kozáka  | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Boleráz bodoval naplno, Horná Krupá má strelca Kozáka | TRNAVSKÝ HLAS

ONLINE: Azerbajdžan - Slovensko (ME vo futbale do 21 rokov 2021) | SPORTNET

Ako byť úspešný vo futbale | fanshop.futbalsfz.sk

Diskusia: Škrtel dostal červenú kartu za faul na Weissa, Slovan vyhral v  Trnave a titul má na dosah | Šport.sk
Diskusia: Škrtel dostal červenú kartu za faul na Weissa, Slovan vyhral v Trnave a titul má na dosah | Šport.sk

Francúzsko Nemecko ONLINE futbal dnes MS vo futbale 2021 live

Kondícia vo futbale - maximalizácia herného výkonu - vzdelávanie.digital

Slovenskí futbalisti viedli po góle Boženíka, zo Slovinska odchádzajú s  bodom za remízu 1:1
Slovenskí futbalisti viedli po góle Boženíka, zo Slovinska odchádzajú s bodom za remízu 1:1

ObFZ Prešov - mobilná verzia - Štvrťstoročie futbalu v Polome

MS VO FUTBALE 2022 Wales si koledoval a potom to prišlo: Červená karta a  neskutočný záver! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Wales si koledoval a potom to prišlo: Červená karta a neskutočný záver! | Športky.sk

Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? |  SPORTNET
Základné pravidlá futbalu: Čo je ofsajd? Koľko trvá futbalový zápas? | SPORTNET

VIDEO Najzákernejší futbalový tím? 12-ročné deti z Hongkongu | Športky.sk

Prešov má svojho nového majstra | Niké TOP Liga | Najväčšia liga v malom  futbale na Slovensku
Prešov má svojho nového majstra | Niké TOP Liga | Najväčšia liga v malom futbale na Slovensku