Senica oskalpovala Trenčín: O troch bodoch pre hostí rozhodol v závere Dias

FL: Trenčín pre povinnosti v EL proti Ružomberku a v Žiline až v nedeľu

Trenčín už zažil náskok 4:0. Ešte nie je hotovo, varujú hráči

POZERAŤ TV>>>) AS Trenčín Zemplín živý prenos 8 apríla 2023 | My Site 1  Group | FARR
POZERAŤ TV>>>) AS Trenčín Zemplín živý prenos 8 apríla 2023 | My Site 1 Group | FARR

FORTUNA LIGA: Trenčín proti Ružomberku a v Žiline až v nedeľu

Fotky U16 DAC 1904 - AS Trenčín » MOL Football Academy

Trenčín o prvú výhru proti Senici, v nedeľu derby Prešov - Michalovce |  Šport7.sk
Trenčín o prvú výhru proti Senici, v nedeľu derby Prešov - Michalovce | Šport7.sk

Trnava je vo finále pohára: Spartakovci zdolali Trenčín | Športový Čas

AS Trenčín | Akadémia | Do novej sezóny opäť kvalitne a poctivo v  tréningovom procese
AS Trenčín | Akadémia | Do novej sezóny opäť kvalitne a poctivo v tréningovom procese

AS Trenčín - Aktuálne články | Športky.sk

AS Trenčín čaká pred pokračovaním Fortuna ligy päť prípravných zápasov |  SPORTNET
AS Trenčín čaká pred pokračovaním Fortuna ligy päť prípravných zápasov | SPORTNET

Trenčín môže oslavovať titul už v nedeľu na Pasienkoch - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Trenčín môže oslavovať titul už v nedeľu na Pasienkoch - Fortuna liga - Futbal - Športweb

AS Trenčín | Ženy | Aktuality

Fortuna liga: Nový štadión AS Trenčín na Sihoti je pripravený | Šport.sk

GRASSROOTS – Turnaj detí v rámci UEFA Grassroots week v Trenčíne |  Slovenský futbalový zväz
GRASSROOTS – Turnaj detí v rámci UEFA Grassroots week v Trenčíne | Slovenský futbalový zväz

Vstup do jarnej časti Fortuna ligy ako z veľkej knihy, nad AS Trenčín sme  vyhrali 3:0 a posilnili šance na prvú šestku | MFK Dukla Banská Bystrica
Vstup do jarnej časti Fortuna ligy ako z veľkej knihy, nad AS Trenčín sme vyhrali 3:0 a posilnili šance na prvú šestku | MFK Dukla Banská Bystrica

AS Trenčín
AS Trenčín

AS Trenčín nedal gól už 300 minút. Čo na to hovorí tréner Marián Zimen? |  SPORTNET
AS Trenčín nedal gól už 300 minút. Čo na to hovorí tréner Marián Zimen? | SPORTNET

Futbalový Trenčín má nové logo! Kritikom pripomína slávny klub z Talianska  | Nový Čas
Futbalový Trenčín má nové logo! Kritikom pripomína slávny klub z Talianska | Nový Čas