Žilinčan Hučko po zdravotných problémoch už trénuje

Toto sú najlepší hráči Corgoň ligy 2012/2013

Tomáš Hučko
Tomáš Hučko

Víťazný gól Tomáša Hučka | ⚽️🔴⚪️👏👍🎦 | Víťazný gól Tomáša Hučka do siete  FC Nitra (2:1). ✓🎦 V 84. minúte po dokonalom centri Andreja Fábryho  skóroval presnou hlavičkou Tomáš Hučko.... | By ‏‎ŠKF Sereď‎‏ | Facebook
Víťazný gól Tomáša Hučka | ⚽️🔴⚪️👏👍🎦 | Víťazný gól Tomáša Hučka do siete FC Nitra (2:1). ✓🎦 V 84. minúte po dokonalom centri Andreja Fábryho skóroval presnou hlavičkou Tomáš Hučko.... | By ‏‎ŠKF Sereď‎‏ | Facebook

Obrana Galanty ako veľký čínsky múr. Prečo Hučko nešiel do Šale? - SME | MY  Nitra
Obrana Galanty ako veľký čínsky múr. Prečo Hučko nešiel do Šale? - SME | MY Nitra

ŠKF Sereď na domácom štadióne zdolal Nitru tesne 2:1

Tomáš Hučko
Tomáš Hučko

Erik Pačinda - Fotka 33 z 34 - SITA.sk

VIDEO Slovan vstúpil do nadstavby presvedčivo: Hladký triumf Žiliny a výhra  Trnavy s Trenčínom | Športky.sk
VIDEO Slovan vstúpil do nadstavby presvedčivo: Hladký triumf Žiliny a výhra Trnavy s Trenčínom | Športky.sk

Tomáš Hučko | Fortuna liga

Banská Bystrica porazila Zestafoni 1:0 a v Európskej lige skončila -  Fotografia č.1 | Nový Čas
Banská Bystrica porazila Zestafoni 1:0 a v Európskej lige skončila - Fotografia č.1 | Nový Čas

Problémy sú za ním, užíva si nováčikovskú sezónu | Fortuna liga

Žilina sa víťazstva nedočkala, so Sereďou iba remizovala

Kapitán futbalovej Dukly Tomáš Hučko prestupuje do Žiliny

Na snímke vpravo Timotej Jambor (MŠK Žilina) a Tomáš Hučko (ŠKF Sereď). |  Galéria: VIDEO: Žilina vstúpila do sezóny domácou výhrou nad Sereďou,  Myslovič dal dva góly spoza šestnástky | TVNOVINY.sk
Na snímke vpravo Timotej Jambor (MŠK Žilina) a Tomáš Hučko (ŠKF Sereď). | Galéria: VIDEO: Žilina vstúpila do sezóny domácou výhrou nad Sereďou, Myslovič dal dva góly spoza šestnástky | TVNOVINY.sk