Home

hrob hala preložiť svetovy pohar v lyzovani levi slalom 2017 startove cislo vlhova problém tradičné prísny

Dráma v slalome. Vlhová 22 stotín za pódiom, predbehla Shiffrinovú - Zimné  športy - Športweb
Dráma v slalome. Vlhová 22 stotín za pódiom, predbehla Shiffrinovú - Zimné športy - Športweb

Program a výsledky ⛷️ SP zjazdového lyžovania 2022/2023 | BetArena.sk

Denná Tlač | Petra Vlhová ide slalom v Levi a obhajuje minuloro

Štartová listina – Slalom – Ženy – SP Levi: Petra Vlhová bude obhajovať  triumf
Štartová listina – Slalom – Ženy – SP Levi: Petra Vlhová bude obhajovať triumf

Petra Vlhová ide slalom Svetového pohára v Aare, má štartové číslo 1 -  24hod.sk
Petra Vlhová ide slalom Svetového pohára v Aare, má štartové číslo 1 - 24hod.sk

LIVE : Petra Vlhová dnes 2 kolo - slalom / Levi | Šport.sk

Petra Vlhová nedeľa slalom v Levi 1. kolo online dnes

Lyžovanie - Petra Vlhová dnes Courchevel - štartové číslo obrovský slalom |  Šport.sk
Lyžovanie - Petra Vlhová dnes Courchevel - štartové číslo obrovský slalom | Šport.sk

Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne  ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk
Vlhová skončila v Courcheveli tesne pod pódiom, obrovský slalom suverénne ovládla Shiffrinová (video) - SITA.sk

Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj  líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom Svetového pohára v Aare a opäť je aj líderkou Svetového pohára (video+foto) - SITA.sk

VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla  vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová odchádza z Levi s bronzovou priečkou: Slalom ovládla vynikajúca Shiffrinová | Športky.sk

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Obrovská smola: Vlhová vo fínskom Levi nedokončila 2. kolo | Nový Čas

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Vlhová si v Courcheveli o jedno miesto pohoršila, Shiffrinová druhý  obrovský slalom nevyhrala (video) - SITA.sk
Vlhová si v Courcheveli o jedno miesto pohoršila, Shiffrinová druhý obrovský slalom nevyhrala (video) - SITA.sk

Petra Vlhová spoznala štartové číslo pre druhý slalom v Levi 2022 | SPORTNET

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila  Shiffrinovej (foto) - SITA.sk
Fantastická Vlhová vyhrala slalom v Lienzi a výrazne sa vzdialila Shiffrinovej (foto) - SITA.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Petra Vlhová dnes - štartové číslo (slalom, Aare) | Šport.sk

Petra Vlhová program : kedy a kde v TV môžete pozerať preteky naživo |  Šport.sk
Petra Vlhová program : kedy a kde v TV môžete pozerať preteky naživo | Šport.sk

Petra Vlhová zvíťazila: Prvý víkendový slalom v Levi jej vyšiel na výbornú  | TVNOVINY.sk
Petra Vlhová zvíťazila: Prvý víkendový slalom v Levi jej vyšiel na výbornú | TVNOVINY.sk

Vlhová, Zuzulová - 2. kolo - Online - Lenzerheide 2018 | SPORTNET

VIDEO Petra Vlhová opäť rozjasala celé Slovensko: V Levi dominantne  obhájila minuloročné víťazstvo | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová opäť rozjasala celé Slovensko: V Levi dominantne obhájila minuloročné víťazstvo | Športky.sk