záchrana ťažko nohavice svetový pohár lyžovanie 2018 Existuje trend čisto plagát

Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel -  YouTube
Petra Vlhová na pretekoch obrovského slalomu vo francúzskom Courchevel - YouTube

Lyžovanie-SP: Kilde vyhral úvodný zjazd sezóny v Lake Louise

Mužský Svetový pohár v alpskom lyžovaní v Lake Louise zrušený -

Svetový pohár sa v marci presunie do nórskeho strediska, nahradí zrušený  zjazd mužov v Lake Louise
Svetový pohár sa v marci presunie do nórskeho strediska, nahradí zrušený zjazd mužov v Lake Louise

Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila  Shiffrinová | TA3
Svetový pohár: Vlhová obsadila druhé miesto v obrovskom slalome, zvíťazila Shiffrinová | TA3

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - SITA.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - SITA.sk

Jasná má opäť záujem usporiadať Svetový pohár – Apartmány Lenko

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Vlhová priebežne siedma v 1. kole obráku - Správy RTVS

Svetový pohár 2018/19 - online 1. diel | Livestreaming.cz

Ani ťažké podmienky v Are nezastavili Petru Vlhovú | [SOŠV

Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Courchevel 2021 (2. kolo,  výsledky) | SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla obrovský slalom v Courchevel 2021 (2. kolo, výsledky) | SPORTNET

Sagan na lyžiach: Bežala ako taká pipina vo vysokých štekloch, povedal  tréner o Petre Vlhovej
Sagan na lyžiach: Bežala ako taká pipina vo vysokých štekloch, povedal tréner o Petre Vlhovej

UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v  Špindlerovom Mlyne - SITA.sk
UNIQA je hlavným partnerom Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní v Špindlerovom Mlyne - SITA.sk

Začal sa Svetový pohár v behoch na lyžiach - Zväz slovenského lyžovania

ONLINE: Petra Vlhová dnes - zjazd vo Val di Fassa LIVE (piatok) | SPORTNET

Petra Vlhová – Wikipédia

Rjoju Kobajaši si vyskákal triumf v Nižnom Tagile a so 420 bodmi vedie Svetový  pohár - SITA.sk
Rjoju Kobajaši si vyskákal triumf v Nižnom Tagile a so 420 bodmi vedie Svetový pohár - SITA.sk

HNonline.sk - Vlhová dosiahla druhý najlepší výsledok v super-G, zvýšila  náskok vo Svetovom pohári
HNonline.sk - Vlhová dosiahla druhý najlepší výsledok v super-G, zvýšila náskok vo Svetovom pohári

Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala  85. triumf | TA3
Svetový pohár: Vlhová skončila v slalome štvrtá, Shiffrinová zaznamenala 85. triumf | TA3

ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022  | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová ide dnes (nedeľa) super-G v stredisku St. Moritz 2022 | SPORTNET