Semifinále MS: Kanada předvedla SUPER obrat, Švédsko naložilo Finům |  iSport.cz
Semifinále MS: Kanada předvedla SUPER obrat, Švédsko naložilo Finům | iSport.cz

MS v hokeji U20: Švédsko po skvelom obrate vyradilo vo štvrťfinále Fínsko |  SPORTNET
MS v hokeji U20: Švédsko po skvelom obrate vyradilo vo štvrťfinále Fínsko | SPORTNET

MS v hokeji 2022 (program štvrťfinále): Slovensko vyzve Fínsko a nehrá sa v  Helsinkách - SITA.sk
MS v hokeji 2022 (program štvrťfinále): Slovensko vyzve Fínsko a nehrá sa v Helsinkách - SITA.sk

MS: Slovensko nemá istotu štvrťfinále po

Analýza finále MS v hokeji: Švédsko - Fínsko | Šport7.sk

ONLINE: Fínsko - Švédsko - Hokej - Športweb

Švédsko : Fínsko - Online prenos - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

ONLINE: Fínsko - Švédsko (LIVE z MS v hokeji do 20 rokov 2023) | SPORTNET

Živě: Švédsko - Finsko 4:1, Tre kronor ovládli severskou bitvu a ve finále  vyzvou Kanadu - Aktuálně.cz
Živě: Švédsko - Finsko 4:1, Tre kronor ovládli severskou bitvu a ve finále vyzvou Kanadu - Aktuálně.cz

Začína sa vyraďovacia časť hokejového turnaja. Slováci poznajú súpera pre  play-off aj prípadné štvrťfinále
Začína sa vyraďovacia časť hokejového turnaja. Slováci poznajú súpera pre play-off aj prípadné štvrťfinále

Fínsko šokovalo Švédov a otočilo stratený zápas: Súperi Slovenska postúpili  do štvrťfinále! | Športky.sk
Fínsko šokovalo Švédov a otočilo stratený zápas: Súperi Slovenska postúpili do štvrťfinále! | Športky.sk

Fínsko - Švédsko: Online prenos zo štvrťfinále MS v hokeji | Športky.sk

Fínsko - Švédsko 5:4 po predĺžení vo štvrťfinále, Fíni zabrali v závere

Fínsko – Švédsko (5:4) VIDEO | MS v hokeji 2019, Bratislava a Košice |  7sport.sk
Fínsko – Švédsko (5:4) VIDEO | MS v hokeji 2019, Bratislava a Košice | 7sport.sk

Štvrťfinále: Česko – Nemecko a Fínsko – Švédsko

OBRAZOM Štvrťfinále MS20: Švédsko - Fínsko

Fínsko - Švédsko 2:3 vo štvrťfinále, Švédi otočili v závere | HokejPortal.sk

Tatar zariadil Slovákom postup do štvrťfinále

ONLINE: Fínsko - Švédsko (MS v hokeji 2019, štvrťfinále, LIVE) | SPORTNET

Báječný finský obrat, v semifinále MS jsou i američtí a ruští junioři -  iDNES.cz
Báječný finský obrat, v semifinále MS jsou i američtí a ruští junioři - iDNES.cz

Fíni prehrávali po dvoch tretinách o tri góly, no Švédov zdolali. Do  štvrťfinále postupujú obaja | TVNOVINY.sk
Fíni prehrávali po dvoch tretinách o tri góly, no Švédov zdolali. Do štvrťfinále postupujú obaja | TVNOVINY.sk

Fínsko : Švédsko - Zápas - MS v hokeji 2022 | SPORTNET

MS v hokeji do 20 rokov 2021: Fínsko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk  - Šport SME
MS v hokeji do 20 rokov 2021: Fínsko - Švédsko - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

ONLINE: Švédsko - Fínsko dnes na MS v hokeji do 20 rokov 2022 | SPORTNET