začiatočník seminár človek slovan pohár víťazov pohárov pery teoretický jedlo

UNIKÁTNE FOTKY: Slovan senzačne zdolal Barcelonu vo finále v roku 1969

Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi  vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou | 4
Najväčší úspech československého klubového futbalu: Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou | 4

Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového  klubu
Víťaz PVP 1969 :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Pohár PVP 1969 ŠK Slovan Bratislava - FC Barcelona 3:2 - YouTube

Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová  trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 9/10 | Sportky
Galéria k článku: Keď Slovan šokoval slávnu Barcelonu: Legendárne slová trénera, ktoré sa do bodky splnili! - fotografia 9/10 | Sportky

Zažiť tak ešte jeden veľký úspech, želá si legenda Slovana. Nie každý hráč  si ho však zaslúži, Vencelovi je občas smutno - Šport - Futbal - Európske  poháre - Športweb
Zažiť tak ešte jeden veľký úspech, želá si legenda Slovana. Nie každý hráč si ho však zaslúži, Vencelovi je občas smutno - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Bazilej je v kríze a švajčiarsky novinár vysvetľuje prečo. Ako vníma  slovenský futbal a akú šancu dáva Slovanu? - Šport - Futbal - Európske  poháre - Športweb
Bazilej je v kríze a švajčiarsky novinár vysvetľuje prečo. Ako vníma slovenský futbal a akú šancu dáva Slovanu? - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Keď bratislavský Slovan pokoril slávnu Barcelonu - Týždenník KOMENT

Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou, Bratislavský  kuriér
Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou, Bratislavský kuriér

Slovan vyhral pohár. Z pokutového kopu rozhodol Weiss - Ostatné - Futbal -  Športweb
Slovan vyhral pohár. Z pokutového kopu rozhodol Weiss - Ostatné - Futbal - Športweb

Výnimočná generácia, ktorú režim uväznil doma. Aj preto Slovan vo finále  zdolal Barcelonu
Výnimočná generácia, ktorú režim uväznil doma. Aj preto Slovan vo finále zdolal Barcelonu

Tam, kde padla Barcelona. Slovan sa vracia na miesto činu - Šport - Futbal  - Európske poháre - Športweb
Tam, kde padla Barcelona. Slovan sa vracia na miesto činu - Šport - Futbal - Európske poháre - Športweb

Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na  obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️
Triumf Slovana v Pohári víťazov pohárov bude po 51 rokoch opätovne na obrazovkách RTVS - Bratislavský Večerník ❤️

Slovan si pripomenie trofej, ktorú získal po víťazstve nad Barcelonou |  SPORTNET
Slovan si pripomenie trofej, ktorú získal po víťazstve nad Barcelonou | SPORTNET

máj 2019 – Slovanista, fanklub ŠK Slovan Bratislava

Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov  pohárov | Športky.sk
Bratislavu čakajú veľké oslavy: Storočný Slovan predstaví aj Pohár víťazov pohárov | Športky.sk

Twitter 上的 ŠK Slovan Bratislava:"ŠK Slovan Bratislava presne pred 50 rokmi  zdolal slávnu @FCBarcelona a vyhral Pohár víťazov pohárov. @UEFAcom  https://t.co/2xpE83yFXl" / Twitter
Twitter 上的 ŠK Slovan Bratislava:"ŠK Slovan Bratislava presne pred 50 rokmi zdolal slávnu @FCBarcelona a vyhral Pohár víťazov pohárov. @UEFAcom https://t.co/2xpE83yFXl" / Twitter