panter Ktorý podporovať slalom levi 2019 druhe kolo pre mňa lúk stiahnuť

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

SP Levi - slalom - 1. kolo: Petra Vlhová je v nedeľu v hre o víťazstvo

Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová -  iDNES.cz
Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová - iDNES.cz

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Škoda chýb v 2. kole. Vlhová tesne za pódiom, Shiffrinová zlyhala - Zimné  športy - Šport - Pravda
Škoda chýb v 2. kole. Vlhová tesne za pódiom, Shiffrinová zlyhala - Zimné športy - Šport - Pravda

Úvodní slalom Světového poháru lyžařů vyhrál Hirscher, Krýzlovi těsně  uniklo druhé kolo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní slalom Světového poháru lyžařů vyhrál Hirscher, Krýzlovi těsně uniklo druhé kolo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred  Shiffrinovou viedla o 18 stotín - 24hod.sk
Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred Shiffrinovou viedla o 18 stotín - 24hod.sk

Shiffrinová vyhrála v Levi podruhé. Dubovská udržela osmnáctou příčku z  prvního kola – ČT sport – Česká televize
Shiffrinová vyhrála v Levi podruhé. Dubovská udržela osmnáctou příčku z prvního kola – ČT sport – Česká televize

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žen, 2. kolo, Levi - Šport - Pravda

LIVE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo (slalom), Levi | Šport.sk

Petra Vlhová obhajuje vlaňajší triumf: Online prenos z 1. kola slalomu žien  v Levi | Športky.sk
Petra Vlhová obhajuje vlaňajší triumf: Online prenos z 1. kola slalomu žien v Levi | Športky.sk

Dubovská uspěla v Levi, útočila na první desítku. Souboj hvězd pro Vlhovou  | iSport.cz
Dubovská uspěla v Levi, útočila na první desítku. Souboj hvězd pro Vlhovou | iSport.cz