reprezentácia do 21 rokov | Šport | TVNOVINY.sk | Domáce a zahraničné  spravodajstvo
reprezentácia do 21 rokov | Šport | TVNOVINY.sk | Domáce a zahraničné spravodajstvo

Futbalová reprezentácia do 21 rokov na úvod kvalifikácie zdolala Litvu -  Správy RTVS
Futbalová reprezentácia do 21 rokov na úvod kvalifikácie zdolala Litvu - Správy RTVS

Slovenskí futbalisti do 21 rokov hladko zdolali v príprave Fínov, hrdinom  duelu bol útočník Kaprálik - SITA.sk
Slovenskí futbalisti do 21 rokov hladko zdolali v príprave Fínov, hrdinom duelu bol útočník Kaprálik - SITA.sk

Futbalová reprezentácia do 21 rokov si zmeria sily s Čechmi | SPORTNET

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov privíta Rumunsko v Senci |  SPORTNET
Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov privíta Rumunsko v Senci | SPORTNET

Slovenská „dvadsaťjednotka“ sa drží v hre o postup na majstrovstvá Európy,  v Žiline zdolala Severné Írsko - SITA.sk
Slovenská „dvadsaťjednotka“ sa drží v hre o postup na majstrovstvá Európy, v Žiline zdolala Severné Írsko - SITA.sk

Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia do 21 rokov prehrala na  ihrisku favorizovaného Francúzska 0:1. Chalani si za výkon zaslúžia  uznanie, viac o zápase tu: http://bit.ly/U21_Francuzsko #slovenskisokolici  | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Slovenská reprezentácia do 21 rokov prehrala na ihrisku favorizovaného Francúzska 0:1. Chalani si za výkon zaslúžia uznanie, viac o zápase tu: http://bit.ly/U21_Francuzsko #slovenskisokolici | Facebook

Smútok aj hnev už pominuli. Po zakopnutí čaká mladíkov Španielsko -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Smútok aj hnev už pominuli. Po zakopnutí čaká mladíkov Španielsko - Reprezentácia - Futbal - Športweb

slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov spol

Eufória tímu do 19 rokov po senzácií. Pozrite si oslavy Slovákov -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Eufória tímu do 19 rokov po senzácií. Pozrite si oslavy Slovákov - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Dvadsaťjednotka zabojuje o finálový turnaj ME: Slováci spoznali súpera v  baráži! | Športky.sk
Dvadsaťjednotka zabojuje o finálový turnaj ME: Slováci spoznali súpera v baráži! | Športky.sk

Tím slovenských „sokolíkov“ hladko prehral v Rusku, šampionát ME sa výberu  kouča Kentoša vzdialil - SITA.sk
Tím slovenských „sokolíkov“ hladko prehral v Rusku, šampionát ME sa výberu kouča Kentoša vzdialil - SITA.sk

Slovenská reprezentácia do 21 rokov prehrala v Rusku 0:3

Šport v RTVS - ME do 21 rokov vo futbale sa začínajú v piatok v Poľsku,  Rádio Slovensko prinesie všetky skupinové zápasy slovenskej reprezentácie v  priamom prenose, v prípade postupu našich aj
Šport v RTVS - ME do 21 rokov vo futbale sa začínajú v piatok v Poľsku, Rádio Slovensko prinesie všetky skupinové zápasy slovenskej reprezentácie v priamom prenose, v prípade postupu našich aj

Česká reprezentácia do 21 rokov má nového trénera

Slovensko - Taliansko: ONLINE prenos z ME vo futbale U19 2022 | SPORTNET

udalosť hostinec Hong Kong slovenska reprezentacia futbal do 21 rokov  morálka upstream žalobca
udalosť hostinec Hong Kong slovenska reprezentacia futbal do 21 rokov morálka upstream žalobca

Slovenská reprezentácia do 21 rokov spoznala súpera v baráži o EURO 2023

futbalová reprezentácia do 21 rokov - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
futbalová reprezentácia do 21 rokov - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

Kvalifikácia ME 21: Slovensko začalo boj o ME víťazne, výkon však ideálny  nebol | Šport7.sk
Kvalifikácia ME 21: Slovensko začalo boj o ME víťazne, výkon však ideálny nebol | Šport7.sk