krčma plagát široký nemecko cesko futbal 13.11 live Masaccio batožinu prekladateľ

ŽIVĚ Česko - Německo 1:1, bod na postup nestačil - Aktuálně.cz

Euro Hockey Tour - Aktuálne články | Športky.sk

Online: Švédsko - Německo 27:20, Mistrovství světa žen - sport.iDNES.cz

Nemecký pohár 2022: Nemecko zdolalo Slovensko, to skončilo posledné |  SPORTNET
Nemecký pohár 2022: Nemecko zdolalo Slovensko, to skončilo posledné | SPORTNET

MS fotbal | Německo - S. Makedonie 1:2, Obrovské překvapení na účet Německa!  Arménie otočila drama díky penaltě minutu před koncem - Sport.cz
MS fotbal | Německo - S. Makedonie 1:2, Obrovské překvapení na účet Německa! Arménie otočila drama díky penaltě minutu před koncem - Sport.cz

2. Bundesliga 2023/2024 live výsledky, Fotbal Německo - Livesport.cz

Kvalifikace na ME ve fotbale 2024: výsledky, ✔️ skupiny a baráž | BetArena. cz

Švédsko - Česko DNES [13.11.] ▶️ play-off MS florbal | BetArena.cz

Sestřih utkání Česko – Německo – ČT sport – Česká televize

MS: Česko - Německo 10:5. Výhra nad outsiderem, Delong dal hattrick |  iSport.cz
MS: Česko - Německo 10:5. Výhra nad outsiderem, Delong dal hattrick | iSport.cz

Zápas o 3.miesto - Vianočný Gambrinus Online Turnaj 2021 - Tomáš Hájek /cz/  VS Gabriel Váraljay /sk/ - YouTube
Zápas o 3.miesto - Vianočný Gambrinus Online Turnaj 2021 - Tomáš Hájek /cz/ VS Gabriel Váraljay /sk/ - YouTube

Německo - Česko 1:0, čestná prohra fotbalistů, v závěru bojovali o remízu -  iDNES.cz
Německo - Česko 1:0, čestná prohra fotbalistů, v závěru bojovali o remízu - iDNES.cz

Maguire o setrvání v Manchesteru United: Fotbal si užívám. Baví mě hrát za  tento klub | Livesport.cz
Maguire o setrvání v Manchesteru United: Fotbal si užívám. Baví mě hrát za tento klub | Livesport.cz

Říjen 2023: přehled nejlepších hráčů ve fotbale v ČR i ve světě |  FotbalZpravy.cz
Říjen 2023: přehled nejlepších hráčů ve fotbale v ČR i ve světě | FotbalZpravy.cz

Šerif Tiraspoľ - Inter Miláno, ONLINE z Liga majstrov dnes (D-skupina) |  SPORTNET
Šerif Tiraspoľ - Inter Miláno, ONLINE z Liga majstrov dnes (D-skupina) | SPORTNET

U16: V odvetě s Německem prohra 1:3 | FOTBAL.CZ

Nominace a soupiska Německa na MS ve fotbale 2022 - Sport.cz

Fotbalisté budou při prosincovém losu Eura ve třetím koši, nemůžou narazit  na Slováky nebo Chorvaty | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Fotbalisté budou při prosincovém losu Eura ve třetím koši, nemůžou narazit na Slováky nebo Chorvaty | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Česko – Kosovo 2:1. Postup na EURO po obratu! Rozhodl Čelůstka | iSport.cz

MS fotbal | Němci před zápasem protestovali proti FIFA, televize to  neukázaly - Sport.cz
MS fotbal | Němci před zápasem protestovali proti FIFA, televize to neukázaly - Sport.cz

Přípravná utkání U16 s Německem: Česká republika - Německo 1:3 |  Reprezentace | FOTBAL.CZ
Přípravná utkání U16 s Německem: Česká republika - Německo 1:3 | Reprezentace | FOTBAL.CZ