Francúzsko : Chorvátsko - MS vo futbale 2018 - ONLINE | SPORTNET

História svetových šampionátov: Francúzsko (1998) a Japonsko a Kórejska  republika (2002)
História svetových šampionátov: Francúzsko (1998) a Japonsko a Kórejska republika (2002)

Odplata za MS 1998! Brazília zdolala Francúzsko na Stade de France

Francúzsko ´98 (veľký formát), Gumán K., Horný Ľ., kniha

Argentína zdolala vo finále MS Francúzsko v rozstrele a má tretí titul

Majstri sveta z roku 1998 Francúzi po dvadsiatich rokoch oprášili  spomienky: Hej, Zidane, pamätáš na moje dva góly?
Majstri sveta z roku 1998 Francúzi po dvadsiatich rokoch oprášili spomienky: Hej, Zidane, pamätáš na moje dva góly?

France football team before World Cup 1998 final - Photographic print for  sale
France football team before World Cup 1998 final - Photographic print for sale

Francúzsko ´98 – 16. majstrovstvá sveta vo futbale – tuborgaha – antikvariát

Italy 1 Norway 0 in 1998 in Marseille. Giuseppe Bergomi makes sure Tore  Andre Flo doesn't get around him in the World Cup 2nd Round. | Futebol,  Selecção nacional
Italy 1 Norway 0 in 1998 in Marseille. Giuseppe Bergomi makes sure Tore Andre Flo doesn't get around him in the World Cup 2nd Round. | Futebol, Selecção nacional

Modrič si z MS vo futbale 2018 odnáša ocenenie Zlatá lopta, brankár  Courtois získal Zlatú rukavicu - SITA.sk
Modrič si z MS vo futbale 2018 odnáša ocenenie Zlatá lopta, brankár Courtois získal Zlatú rukavicu - SITA.sk

História MS vo futbale: Zaujímavosti, víťazi, medaily | SPORTNET

Francúzsko ´98, 16.majstrovstvá sveta vo futbale - Gumán, Karol -  knihobot.sk
Francúzsko ´98, 16.majstrovstvá sveta vo futbale - Gumán, Karol - knihobot.sk

MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po  penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy  Denníka N (mnt.sk)
MS vo futbale: Argentína má tretí titul, Francúzsko zdolala 4:3 po penaltách, Messi najlepším hráčom turnaja - Minúta po minúte, rýchle správy Denníka N (mnt.sk)

VIDEO Francúzi slávia druhý majstrovský titul! Finále s Chorvátskom  nečakanou prestrelkou | Športky.sk
VIDEO Francúzi slávia druhý majstrovský titul! Finále s Chorvátskom nečakanou prestrelkou | Športky.sk

Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? |  SPORTNET
Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? | SPORTNET

Futbalovému svetu kraľujú Francúzi. Získali druhý titul - MS vo futbale  2018 - Futbal - Športweb
Futbalovému svetu kraľujú Francúzi. Získali druhý titul - MS vo futbale 2018 - Futbal - Športweb

V ústrety Mundialu - Francúzsko 1998 - Hlas ľudu

Škandál vo Francúzsku: Majstri sveta 1998 vraj dopovali | Športky.sk

Zahrajte si znovu finále MS 1998! gombíkový futbal Francúzsko-Brazília s  darčekovým tímom objednať nákup lacné ceny
Zahrajte si znovu finále MS 1998! gombíkový futbal Francúzsko-Brazília s darčekovým tímom objednať nákup lacné ceny