Košický futbal nemá ani svoju sieň slávy | SPORTNET

pulz chrám tanker miloš klimek futbal pozdĺž príliš veľa zničený

Majstrovský zápas 17:30 hod. Pobedim - Krajné 4:1 — FK 1925 POBEDIM

ŠK Radoľa - TJ Kysučan Ochodnica | VII. liga QUICK SPORT 13. kolo | SPORTNET

SR A - V zápasoch s Maďarskom Slovensko doteraz bez prehry | Slovenský  futbalový zväz
SR A - V zápasoch s Maďarskom Slovensko doteraz bez prehry | Slovenský futbalový zväz

OŠK Lipová - TJ AC Mužla | VI. liga Východ MEVA ZsFZ 9. kolo | SPORTNET

FC Veľký Kýr - OŠK Lipová | VI. liga Východ MEVA ZsFZ 10. kolo | SPORTNET

TJ Slovan Rudinská - TJ Kysučan Ochodnica | VII. liga QUICK SPORT 8. kolo |  SPORTNET
TJ Slovan Rudinská - TJ Kysučan Ochodnica | VII. liga QUICK SPORT 8. kolo | SPORTNET

Slovenský futbalový zväz - Sokolíci v Španielsku siahali na body🙏🏻 po  góle Filipa Lichého v 2. polčase viedli 2:1. No v závere domáci otočili  dvomi penaltami🙁 🇪🇸🇸🇰 3:2 Góly SR: Bernát, Lichý #slovenskisokolici |  Facebook
Slovenský futbalový zväz - Sokolíci v Španielsku siahali na body🙏🏻 po góle Filipa Lichého v 2. polčase viedli 2:1. No v závere domáci otočili dvomi penaltami🙁 🇪🇸🇸🇰 3:2 Góly SR: Bernát, Lichý #slovenskisokolici | Facebook

Slovakia team left hi-res stock photography and images - Page 2 - Alamy

LIGA NÁRODOV UEFA

SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik  Šeba | Slovenský futbalový zväz
SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik Šeba | Slovenský futbalový zväz

Oprášené legendy SHOP.M€NTA M€DIA s.r.o.