kompenzovať sťahovať úver medaila kajak zena štatistický Očakávaj to sliz

Carringtonová si vypádlovala tretie zlato na olympiáde v Tokiu, v počte  medailí prekonala nielen „vodáckych“ rekordérov - Akčné ženy
Carringtonová si vypádlovala tretie zlato na olympiáde v Tokiu, v počte medailí prekonala nielen „vodáckych“ rekordérov - Akčné ženy

Kanoe, nebo kajak, vždycky medaile. Fišerová však už disciplínu měnit  nechce - Aktuálně.cz
Kanoe, nebo kajak, vždycky medaile. Fišerová však už disciplínu měnit nechce - Aktuálně.cz

Rozbitý kajak opravila kondomem, pak si dojela pro medaili | TN.cz

Kajak 100 nafukovací pre 1-2 osoby - Decathlon

Ďalšia medaila pre Slovensko! Jakub Grigar skončil v K1 strieborný |  Konzervatívny denník
Ďalšia medaila pre Slovensko! Jakub Grigar skončil v K1 strieborný | Konzervatívny denník

ME juniorů a do 23 let v Liptovském Mikuláši – Češi si vezou sedm týmových  a devět individuálních medailí - Pádler.cz
ME juniorů a do 23 let v Liptovském Mikuláši – Češi si vezou sedm týmových a devět individuálních medailí - Pádler.cz

Nafukovací kajak 1-miestny žltý - Decathlon

Kanoisté letos medaile z MS nemají, Gabriela Satková a Heger byli sedmí |  ČeskéNoviny.cz
Kanoisté letos medaile z MS nemají, Gabriela Satková a Heger byli sedmí | ČeskéNoviny.cz

Eliška Mintálová po životnom treťom mieste: Pred jazdou som si povedala, že  z toho bude medaila! | Nový Čas
Eliška Mintálová po životnom treťom mieste: Pred jazdou som si povedala, že z toho bude medaila! | Nový Čas

Mintálová sa stala svetovou šampiónkou v kajaku medzi ženami do 23 rokov,  do finále sa neprebojoval žiadny Slovák (foto) - SITA.sk
Mintálová sa stala svetovou šampiónkou v kajaku medzi ženami do 23 rokov, do finále sa neprebojoval žiadny Slovák (foto) - SITA.sk

Slafkovský s Beňušom zabojujú na MS o medailu. Ženy zostali bez finále -  Ostatné športy - Športweb
Slafkovský s Beňušom zabojujú na MS o medailu. Ženy zostali bez finále - Ostatné športy - Športweb

Kanoistika: ŠK Kajak zabodoval v Račiciach, mladí pretekári vybojovali až  15 medailí – pnky.sk
Kanoistika: ŠK Kajak zabodoval v Račiciach, mladí pretekári vybojovali až 15 medailí – pnky.sk

Ujala se mě Lokomotiva Nymburk

Postup bol pre všetkých vzdialený na míle: Štvrťfinále v kajak krose bez  slovenskej účasti | Športky.sk
Postup bol pre všetkých vzdialený na míle: Štvrťfinále v kajak krose bez slovenskej účasti | Športky.sk

Eliška Mintálová majsterkou Európy v kajaku žien | JOJŠPORT

Jana Dukátová priznala, že si medailu nezaslúžila - SITA.sk

DESATINKY OD INDIVIDUÁLNYCH MEDAILÍ | Slovenská Kanoistika

Paňková s ďalším striebrom, získala ho v kajak krose | Košice Online

Vodný slalom: Zuzana Paňková získala striebro na ME juniorov 2023 | SPORTNET

Mintálová sa stala majsterkou Európy v kajaku žien, z mužov uspel  olympijský šampión Prskavec - SITA.sk
Mintálová sa stala majsterkou Európy v kajaku žien, z mužov uspel olympijský šampión Prskavec - SITA.sk

MEJ: Zuzana Paňková vybojovala štvrtú medailu | Šport.sk

Vodný slalom: Zuzana Paňková získala striebornú medailu v C1 do 23 rokov |  SPORTNET
Vodný slalom: Zuzana Paňková získala striebornú medailu v C1 do 23 rokov | SPORTNET