S t znak ma lyziar lepsie ako v robote pamätať papier Taiko brucho

Ski World Cup Jasná - Adam Zampa dnes v obrovskom slalome Kranjskej Gore  obsadil 26. miesto. ⛷🇸🇮 Jeho brat Andreas Žampa sa do druhého kola  neprebojoval, jeho jazda stačila na 39. miesto. 🎿 | Facebook
Ski World Cup Jasná - Adam Zampa dnes v obrovskom slalome Kranjskej Gore obsadil 26. miesto. ⛷🇸🇮 Jeho brat Andreas Žampa sa do druhého kola neprebojoval, jeho jazda stačila na 39. miesto. 🎿 | Facebook

Individuálne preteky na MS v biatlone vyhral M. Ponsiluoma

iba hynú bungee jump vtip o robote džbán Dovolenka zapisovač

Vlhová bodovala v prvom zjazde sezóny, zvíťazila Suterová | Lyžovanie

Švajčiarsky lyžiar Daniel Yule zopakoval minulú sezónu a vyhral slalom v  Madonne di Campiglio - SITA.sk
Švajčiarsky lyžiar Daniel Yule zopakoval minulú sezónu a vyhral slalom v Madonne di Campiglio - SITA.sk

Viac nájdeš na Fb : Vtipy od... - Nič mu neni,otras mozgu má | Facebook

O zbytočnosti lyžovania - SME

Lyžiarka Martina Dubovská prehovorila o životnej sezóne, po matkinej smrti  fungovala ako robot - Slovensko Aktuálne
Lyžiarka Martina Dubovská prehovorila o životnej sezóne, po matkinej smrti fungovala ako robot - Slovensko Aktuálne

Naštvaní zamestnanci známej firmy prvýkrát štrajkujú: Máme toho dosť,  správajú sa lepšie k robotom! | Nový Čas
Naštvaní zamestnanci známej firmy prvýkrát štrajkujú: Máme toho dosť, správajú sa lepšie k robotom! | Nový Čas

Diskusia: VIDEO: Vlhová dnes v zjazde predčila medailistku z nedávnych MS.  Pozrite si ešte raz jej jazdu | Šport.sk
Diskusia: VIDEO: Vlhová dnes v zjazde predčila medailistku z nedávnych MS. Pozrite si ešte raz jej jazdu | Šport.sk

Oplatí sa lyžiarsky výstroj kúpiť alebo požičiavať? - Relax

Goggiová je zranená, vynechá majstrovstvá sveta | Lyžovanie

EXIsport radí, jak vybrat vhodné lyže

Andreas Žampa sa momentálne pripravuje na MS, chcel by popracovať na  stabilnejších výsledkoch | Slovenský olympijský tím
Andreas Žampa sa momentálne pripravuje na MS, chcel by popracovať na stabilnejších výsledkoch | Slovenský olympijský tím

Organizátori SP v Jasnej veria, že v ťažkých časoch vliali ľuďom nádej na  lepšiu budúcnosť - Hlavné správy
Organizátori SP v Jasnej veria, že v ťažkých časoch vliali ľuďom nádej na lepšiu budúcnosť - Hlavné správy

Pinturault vyhral preteky a raduje sa zo zisku oboch glóbusov, Žampa na 17.  mieste | Lyžovanie
Pinturault vyhral preteky a raduje sa zo zisku oboch glóbusov, Žampa na 17. mieste | Lyžovanie

Slávny lyžiar na rovinu: Takéto je randiť so Shiffrinovou

Chcem mať aj medailu z olympiády | Slovenský olympijský tím

Granerud sa môže radovať, stal sa predčasným víťazom Svetového pohára |  Lyžovanie
Granerud sa môže radovať, stal sa predčasným víťazom Svetového pohára | Lyžovanie