Ewell spodina uhol levi zjazd závrat abstrakcie prekliaty

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Petra Vlhová ovládla slalom vo fínskom Levi! Bezchybnou a agresívnou jazdou  nedala súperkám šancu | Nový Čas
Petra Vlhová ovládla slalom vo fínskom Levi! Bezchybnou a agresívnou jazdou nedala súperkám šancu | Nový Čas

SP Levi 2022 ☑️ slalom ženy: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

Petra Vlhová triumfovala aj v druhom slalome v Levi - Správy RTVS

Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré  štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk
Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk

Levi 2022: Petra Vlhová skončila tretia aj v druhom slalome sezóny v Levi -  24hod.sk
Levi 2022: Petra Vlhová skončila tretia aj v druhom slalome sezóny v Levi - 24hod.sk

Vlhová po 1.kole slalomu stráca na Shiffrinovú dve stotinky

Petra Vlhová v slalome v Levi | Športky.sk

Levi - Aktuálne články | Športky.sk

Petra Vlhová má pripravené ďalšie meno pre soba

Tanec medzi oblúkmi. Ako sa zrodila Vlhovej dominancia v Levi? - Zimné  športy - Športweb
Tanec medzi oblúkmi. Ako sa zrodila Vlhovej dominancia v Levi? - Zimné športy - Športweb

Neprijateľné výkony Rakúšaniek v Levi. Podľa trénera je to alarmujúce

Petra Vlhová po 1. kole v Levi tretia, vedie Shiffrinová

Veľká smola: Petra Vlhová v slalome vo fínskom Levi ukázala svoje kvality,  ale v 2. kole spadla...
Veľká smola: Petra Vlhová v slalome vo fínskom Levi ukázala svoje kvality, ale v 2. kole spadla...

Zjazdové lyžovanie: Charlie Guestová dvakrát vypadla v Levi (video) |  SPORTNET
Zjazdové lyžovanie: Charlie Guestová dvakrát vypadla v Levi (video) | SPORTNET

Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová -  Zimné športy - Športweb
Skvelá Vlhová! Po tesnej bitke sa dostala na pódium, vyhrala Shiffrinová - Zimné športy - Športweb

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Vlhová je kráľovnou Levi, jej piaty sob dostal meno Boris | Košice Online

VIDEO Chyba, ktorá bude veľmi dlho mrzieť: Vlhová zhodnotila úvodný slalom  v Levi | Športky.sk
VIDEO Chyba, ktorá bude veľmi dlho mrzieť: Vlhová zhodnotila úvodný slalom v Levi | Športky.sk

V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú?  | SPORTNET
V Levi sa na elitné lyžiarky dotiahli mladé pretekárky. Kto ohrozí Vlhovú? | SPORTNET

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 1. kolo, Levi - Naživo - Športweb

Rakúsky prepadák v Levi. Maslo na hlave má aj Magoni - Zimné športy -  Športweb
Rakúsky prepadák v Levi. Maslo na hlave má aj Magoni - Zimné športy - Športweb

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Vlhová predviedla v 1. kole slalomu v Levi výbornú jazdu, má našliapnuté za  víťazstvom
Vlhová predviedla v 1. kole slalomu v Levi výbornú jazdu, má našliapnuté za víťazstvom

Program týždňa od 16. 11.: Petra Vlhová sa predstaví v Levi -