Home

stena minister zármutok lalik futbal okoloidúci omylom osudný

FUTBAL: Snina nemala na sobotskom trávniku šancu, Jesenské si poradilo s  Buzitkou
FUTBAL: Snina nemala na sobotskom trávniku šancu, Jesenské si poradilo s Buzitkou

Limfu Zvolen - malý futbal vo Zvolene

FUTBAL: V dohrávke 15. kola strelil Hrochoťan Poničan v priebehu minúty dva  góly. Spartak neudržal polčasové vedenie - Podpoliansky šport
FUTBAL: V dohrávke 15. kola strelil Hrochoťan Poničan v priebehu minúty dva góly. Spartak neudržal polčasové vedenie - Podpoliansky šport

Milan Lalík | SPORTNET

Slováci sa pred majstrovstvami Európy vo futbale postavia Islandu i  Portugalsku
Slováci sa pred majstrovstvami Európy vo futbale postavia Islandu i Portugalsku

Petík sa podpísal pod štyri góly, premiéra nového kouča Poltára bola víťazná

Obec Zeleznik

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v derby nad Jaslovskými Bohunicami,  naplno bodoval aj Boleráz | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v derby nad Jaslovskými Bohunicami, naplno bodoval aj Boleráz | TRNAVSKÝ HLAS

FUTBAL: Iboš rozhodol o výhre FTC, radujú sa aj v Poltári. V ObFZ Lučenec  padlo 46 gólov
FUTBAL: Iboš rozhodol o výhre FTC, radujú sa aj v Poltári. V ObFZ Lučenec padlo 46 gólov

Absolventi - ŠPORTOVCI | ZŠ, Ul. obrancov mieru 884, Detva

FK Slovan Tomášovce - Dnes naši muži nastúpili na ďalší prípravný zápas  proti ašpirantovi na postup z piatej ligy, súperovi z Čeboviec. Začali sme  veľmi aktívne a vo svižnom tempe, v ktorom
FK Slovan Tomášovce - Dnes naši muži nastúpili na ďalší prípravný zápas proti ašpirantovi na postup z piatej ligy, súperovi z Čeboviec. Začali sme veľmi aktívne a vo svižnom tempe, v ktorom

Ján Lalík | SPORTNET

Čo dnes robia futbalisti narodení v roku 1996? | Šport | Články | AHOJ.TV

Bc. Július Lalik: V našej obci Slavošovce futbal spája

Futbalista TJ Slovan Dudince Milan Lalík si v Slovnaft Cupe splnil sen |  SPORTNET
Futbalista TJ Slovan Dudince Milan Lalík si v Slovnaft Cupe splnil sen | SPORTNET

Partizán Bardejov - Wikipedia

FUTBAL: Mýtna brala body rozbehnutej Lovinobani, Weisenpacher i Deneš s  hetrikmi
FUTBAL: Mýtna brala body rozbehnutej Lovinobani, Weisenpacher i Deneš s hetrikmi

13. ročník Memoriálu Jána Garana – Mestodobšiná.sk

FUTBAL: Šláger kola v Látkach sledovalo 200 divákov. Očová a Vígľaš sa  dočkali prvého gólu v sezóne. Zvolenská Slatina neudržala polčasové vedenie  - Podpoliansky šport
FUTBAL: Šláger kola v Látkach sledovalo 200 divákov. Očová a Vígľaš sa dočkali prvého gólu v sezóne. Zvolenská Slatina neudržala polčasové vedenie - Podpoliansky šport

Emilián Lalik | SPORTNET

Futbal na dedine - IV. liga SZ Boleráz - Myjava 2:0 (Lalík, Mackovčin) ak  máte foto aj z Vášho zápasu, kľudne posielajte :) | Facebook
Futbal na dedine - IV. liga SZ Boleráz - Myjava 2:0 (Lalík, Mackovčin) ak máte foto aj z Vášho zápasu, kľudne posielajte :) | Facebook