Košická futbalová aréna - Aktuálne články | Športky.sk

loky.sk
loky.sk

MFK Košice - Aktuálne články | Športky.sk

Séria Gelnica bez inkasovaného gólu trvala 876 minút. Teraz ju ťahá  konkurent | SPORTNET
Séria Gelnica bez inkasovaného gólu trvala 876 minút. Teraz ju ťahá konkurent | SPORTNET

Krajská futbalová liga cez víkend spozná víťazov. Na programe sú dve finále  | SPORTNET
Krajská futbalová liga cez víkend spozná víťazov. Na programe sú dve finále | SPORTNET

Čast peňazí za Matiča nedostali Košice, ale agent | Športky.sk

loky.sk
loky.sk

Krajská futbalová liga má v Košickom kraji na programe ďalší ročník |  SPORTNET
Krajská futbalová liga má v Košickom kraji na programe ďalší ročník | SPORTNET

MFK Gelnica - oficiálna stránka | Gelnica

Futbalová Lokomotíva Košice ukončila kočovanie po okolí: Návrat do mesta po  14 rokoch! | Nový Čas
Futbalová Lokomotíva Košice ukončila kočovanie po okolí: Návrat do mesta po 14 rokoch! | Nový Čas

Spišský oblastný futbalový zväz (SOFZ Spišská Nová Ves) | SPORTNET

Sagna hetrikom pomohol k drvivej výhre Košíc, súboj Púchova s béčkom  Slovana nedohrali | Športky.sk
Sagna hetrikom pomohol k drvivej výhre Košíc, súboj Púchova s béčkom Slovana nedohrali | Športky.sk

FC Lokomotíva Košice - BRONZ LOKY U19 NA TURNAJI V GELNICI. ▫️ Tento víkend  využila v príprave ako náhrada nášho A-mužstva naša Loky U19 turnaj v  Gelnici pri príležitosti Dňa mesta Gelnica.
FC Lokomotíva Košice - BRONZ LOKY U19 NA TURNAJI V GELNICI. ▫️ Tento víkend využila v príprave ako náhrada nášho A-mužstva naša Loky U19 turnaj v Gelnici pri príležitosti Dňa mesta Gelnica.

Túra: Gelnica - Košice | HIKING.SK

Gelnica nedostala gól už 770 minút. Vedie ju bývalý ligista Rastislav Ďorď  | SPORTNET
Gelnica nedostala gól už 770 minút. Vedie ju bývalý ligista Rastislav Ďorď | SPORTNET

FC Lokomotíva Košice - PRÍPRAVA: LOKOMOTÍVA - GELNICA 3:1 (3:0) ▫️ Dnes  odohrala naša Loky svoj posledný zápas v príprave na jarnú časť sezóny  2021/22. V dobrom zápase Loky vyhrala 3:1 po
FC Lokomotíva Košice - PRÍPRAVA: LOKOMOTÍVA - GELNICA 3:1 (3:0) ▫️ Dnes odohrala naša Loky svoj posledný zápas v príprave na jarnú časť sezóny 2021/22. V dobrom zápase Loky vyhrala 3:1 po

FC Košice - Aktuálne články | Športky.sk

V. liga Juh VsFZ: Lokomotíva Košice je na jar favoritom, Cejkov sa odhlásil  | SPORTNET
V. liga Juh VsFZ: Lokomotíva Košice je na jar favoritom, Cejkov sa odhlásil | SPORTNET

loky.sk
loky.sk

FC Košice - FC Petržalka: Online prenos zo šlágra 23. kola 2. ligy |  Športky.sk
FC Košice - FC Petržalka: Online prenos zo šlágra 23. kola 2. ligy | Športky.sk