Slovenky oslavujú prvý triumf v boji o účasť na MS - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

ONLINE z E-skupiny EURO 2020: Švédsko - Slovensko

EURO 2020: Slovensko - Švédsko (predstavenie súpera, futbal) | Šport.sk

ME vo futbale žien 2022: Švédsko vs. Belgicko (štvrťfinále EURO, VIDEO) |  SPORTNET
ME vo futbale žien 2022: Švédsko vs. Belgicko (štvrťfinále EURO, VIDEO) | SPORTNET

Diskusia: Švédsko vo štvrťfinále bez vykartovaného Lustiga | Šport.sk

Futbal: BK Häcken premiérovo získal švédsky titul v Allsvenskan | SPORTNET

VIDEO Trpké sklamanie pre Česko: Favoritovi v Švédsku vzdorovalo, ale sen o  MS sa rozplynul | Športky.sk
VIDEO Trpké sklamanie pre Česko: Favoritovi v Švédsku vzdorovalo, ale sen o MS sa rozplynul | Športky.sk

Nominácia Švédska na MS vo futbale 2018

VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo  cestu za postupom | Športky.sk
VIDEO Švédsky valec v druhom polčase: Slovensko si po prehre skomplikovalo cestu za postupom | Športky.sk

ME vo futbale 2020: Slovensko podľahlo Švédsku, rozhodol Forsberg z  pokutového kopu (foto) - Webnoviny.sk
ME vo futbale 2020: Slovensko podľahlo Švédsku, rozhodol Forsberg z pokutového kopu (foto) - Webnoviny.sk

Slovensko nestačilo na Švédsko, o prehre rozhodla penalta EURO 2020

Grécko - Švédsko 0:2 v D-skupine, Ibrahimovič: "Víťazstvo je ale zaslúžené"  | FutbalPortal.sk
Grécko - Švédsko 0:2 v D-skupine, Ibrahimovič: "Víťazstvo je ale zaslúžené" | FutbalPortal.sk

Futbal: Švédsko - správy

Kvalifikácia na MS: Ibrahimovič pomohol Švédsku k výhre nad Kosovom |  TVNOVINY.sk
Kvalifikácia na MS: Ibrahimovič pomohol Švédsku k výhre nad Kosovom | TVNOVINY.sk

Švédsko zdolalo Poľskom a postúpilo do osemfinále

Švédi vyhrali našu skupinu, Poľsko skončilo až štvrté za Slovenskom |  Šport7.sk
Švédi vyhrali našu skupinu, Poľsko skončilo až štvrté za Slovenskom | Šport7.sk

Ukrajina zdolala Švédsko 2:1, duel kapitánov rozhodol Ševčenko

Hlasy hráčov a trénerov po zápase Švédsko - Slovensko: Tento zápas sme  mohli aj vyhrať! | Šport7.sk
Hlasy hráčov a trénerov po zápase Švédsko - Slovensko: Tento zápas sme mohli aj vyhrať! | Šport7.sk

História svetových šampionátov: Švédsko (1958) a Čile (1962) - FutbalTour.sk

ME vo futbale 2020: Španielsko - Švédsko 0:0 v slovenskej E-skupine -  24hod.sk
ME vo futbale 2020: Španielsko - Švédsko 0:0 v slovenskej E-skupine - 24hod.sk