Fanúšikovia dostali zelenú, môžu sa vrátiť na štadióny. Ako reagoval SFZ? |  SPORTNET
Fanúšikovia dostali zelenú, môžu sa vrátiť na štadióny. Ako reagoval SFZ? | SPORTNET

Futbalisti Slovana opäť zakopli, Trenčín si odnáša tri body - SITA.sk

Samuel Eto'o spojil svoju budúcnosť s Katarom, prestúpil do Dauha Qatar SC  - SITA.sk
Samuel Eto'o spojil svoju budúcnosť s Katarom, prestúpil do Dauha Qatar SC - SITA.sk

DRÁMA NA MS: Argentína zdolala Holandsko v rozstrele a je v semifinále

Šanca za šancou a kvalitný futbal na úrovni: Slovan uštedril Žiline prvú  porážku sezóny! | Športky.sk
Šanca za šancou a kvalitný futbal na úrovni: Slovan uštedril Žiline prvú porážku sezóny! | Športky.sk

Sk*rvené Slovensko, ukradnutá krajina bez histórie! Futbal v Budapešti  vzbudil vášne: Slovenská diplomacia reaguje | Topky.sk
Sk*rvené Slovensko, ukradnutá krajina bez histórie! Futbal v Budapešti vzbudil vášne: Slovenská diplomacia reaguje | Topky.sk

Páni prsteňov jesennej časti najvyššej súťaže

Kamerunčan Eto´o sa po treste vracia do reprezentácie - SITA.sk

Napoli Soccer - Napoli News, Scores, Stats, Rumors & More | ESPN

Samuel Štefánik predĺžil zmluvu s Trenčínom | Športky.sk

AS Roma - Official Website

Katar vyzvalo aj ďalšie slovenské mužstvo: Druholigista hral s účastníkom  MS so cťou | Športky.sk
Katar vyzvalo aj ďalšie slovenské mužstvo: Druholigista hral s účastníkom MS so cťou | Športky.sk

VIDEO Skúsený arbiter si sám priznal chybu: Ako tento gól Sáncheza mohol  uznať?! | Športky.sk
VIDEO Skúsený arbiter si sám priznal chybu: Ako tento gól Sáncheza mohol uznať?! | Športky.sk

Riverside Coras FC Defeats High Desert Elite FC 4-1 – National Premier  Soccer League
Riverside Coras FC Defeats High Desert Elite FC 4-1 – National Premier Soccer League

Fico chcel zlepšovať energiu v parlamente futbalom, zápasy zostali len v  jeho hlave - SME
Fico chcel zlepšovať energiu v parlamente futbalom, zápasy zostali len v jeho hlave - SME

VIDEO Messi, Mbappé a Neymar úplne prepadli: Katastrofa v prvom polčase a  druhá prehra v sezóne | Športky.sk
VIDEO Messi, Mbappé a Neymar úplne prepadli: Katastrofa v prvom polčase a druhá prehra v sezóne | Športky.sk

FUTBAL: Dunajská Streda začne s prípravou na jarnú časť v stredu | TA3

Spartak Trnava úradoval v Zlatých Moravciach, predbehol druhú Podbrezovú -  SME Minúta
Spartak Trnava úradoval v Zlatých Moravciach, predbehol druhú Podbrezovú - SME Minúta