pôsobivý zvyšok príbeh bb nitra goly hľadisko dostatočný Dovolenka

09.09. 2008, Nitra, Hokej HK Ardo Nitra - HC 05 Banská Bys… | Flickr

HC 05 Banská Bystrica HK Nitra ONLINE Tipos extraliga 2021 dnes LIVE NAŽIVO

Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine  | Hokejový svet
Nitra dostala vo Švajčiarsku poriadny debakel, vybuchla v poslednej tretine | Hokejový svet

Nitra zdolala Banskú Bystricu, Popradu a Zvolenu stačil jeden gól -  Extraliga - Hokej - Šport - Pravda
Nitra zdolala Banskú Bystricu, Popradu a Zvolenu stačil jeden gól - Extraliga - Hokej - Šport - Pravda

O troch bodoch rozhodli hráči Nitry už v prvej tretine

HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch -  NitraDeň.sk
HOKEJ: Nitra prehrala s Banskou Bystricou po samostatných nájazdoch - NitraDeň.sk

Úvodný finálový zápas vyhrala Nitra, Banskú Bystricu zdolala 3:1 | SPORTNET

Nitra vs. Banská Bystrica v 51. kole

Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs.  Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský,  Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o
Philosophers Nitra - 🏒 Dnes s UMB hockey team len s bodom. UMB BB vs. Philosophers Nitra 4:3 pp 🔵 Góly Philosophers: Pastier (Novodomský, Matúš), Dobrotina (Mrázik, Matúš), Novodomský (Ganát) Už o

Semifinále extraligy: štyri góly Petra Kafku priniesli Bystričanom prvú  výhru nad Nitrou | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Semifinále extraligy: štyri góly Petra Kafku priniesli Bystričanom prvú výhru nad Nitrou | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

VIDEO Banská Bystrica sa v oceliarskom kotli nezatavila, Nitra spravila s  Detvou rýchly proces | Športky.sk
VIDEO Banská Bystrica sa v oceliarskom kotli nezatavila, Nitra spravila s Detvou rýchly proces | Športky.sk

Góly prišli neskoro. Banskobystričania vstúpili do Ligy majstrov prehrou -  Ostatné - Hokej - Šport - Pravda
Góly prišli neskoro. Banskobystričania vstúpili do Ligy majstrov prehrou - Ostatné - Hokej - Šport - Pravda

Nitra : Banská Bystrica - ONLINE - LIVE - 4. finále | SPORTNET

Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej  Bystrice
Nitra po prestávke prehrala: Nestačili jej ani dva góly v sieti Banskej Bystrice

Banská Bystrica : Nitra - ONLINE - LIVE - 1. finále | SPORTNET

Banská Bystrica vďaka gólom v úvode zápasu zdolala Nitru | HokejPortal.sk

Nitra vs. Banská Bystrica v 51. kole extraligy

Nitra doma nestačila na Banskú Bystricu: Prehrala rozdielom jediného gólu,  FOTO
Nitra doma nestačila na Banskú Bystricu: Prehrala rozdielom jediného gólu, FOTO

HC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra | Športky.sk

Nitra na úvod Tipsport ligy zvíťazila v repríze finále - Webnoviny.sk

Semifinále play off začala lepšie Banská Bystrica: Nitra padla na vlastnom  ľade
Semifinále play off začala lepšie Banská Bystrica: Nitra padla na vlastnom ľade

S Nitrou je zle nedobre. Banská Bystrica vyhrala aj druhý zápas - Extraliga  - Hokej - Šport - Pravda
S Nitrou je zle nedobre. Banská Bystrica vyhrala aj druhý zápas - Extraliga - Hokej - Šport - Pravda