Home

dievčenské Republikánska strana uznanie alpské lyžovanie svetový pohár 2016 2017 tabulka kremík nejasný imperializmus

SP v alpskom lyžovaní 2022/23 DNES ⛷️ program, bodovanie

Petra Vlhová dnes vedie po 1. kole obrovský slalom v Kronplatzi (výsledky)  | SPORTNET
Petra Vlhová dnes vedie po 1. kole obrovský slalom v Kronplatzi (výsledky) | SPORTNET

Petra Vlhová: Online prenos z 2. kola slalomu v Záhrebe | Športky.sk

Shiffrinová opäť vypadla, Gisinová obhájila zlato v alpskej kombinácii |  Slovenský olympijský tím
Shiffrinová opäť vypadla, Gisinová obhájila zlato v alpskej kombinácii | Slovenský olympijský tím

Svetový pohár: Petra Vlhová dnes - obrovský slalom Courchevel - výsledok |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová dnes - obrovský slalom Courchevel - výsledok | Šport.sk

Vlhová bola v Courcheveli rýchlejšia ako Shiffrinová, ale skončila tesne za  pódiom - SITA.sk
Vlhová bola v Courcheveli rýchlejšia ako Shiffrinová, ale skončila tesne za pódiom - SITA.sk

PETRA VLHOVÁ program a výsledky ❤️ kalendár, lyžovanie dnes

Adam Žampa strávil počas koronakrízy veľa času doma, momentálne je príprava  už v plnom prúde | Slovenský olympijský tím
Adam Žampa strávil počas koronakrízy veľa času doma, momentálne je príprava už v plnom prúde | Slovenský olympijský tím

Petra Vlhová - Aktuálne články | Športky.sk

MS v alpskom lyžovaní [2023 Courchevel] ⛷️ výsledky, Vlhová | BetArena.sk

Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová |  BetArena.sk
Záhreb 2023 ⛷️ SP v alpskom lyžovaní: program, výsledky, Vlhová | BetArena.sk

Zjazd a Super G St Moritz 2023 ▶️ výsledky, Vlhová, live prenos

Skvelá Vlhová skončila druhá v obrovskom slalome v Kranjskej Gore, po prvom  kole viedla (video+foto) - SITA.sk
Skvelá Vlhová skončila druhá v obrovskom slalome v Kranjskej Gore, po prvom kole viedla (video+foto) - SITA.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní ▶️ kalendár SP, výsledky

Super G / Alpská kombinácia - Alexis Pinturault víťazom | Šport.sk

Petra Vlhová predviedla v slalome v Záhrebe parádne 2. kolo a dosiahla  najlepší výsledok v sezóne | TVNOVINY.sk
Petra Vlhová predviedla v slalome v Záhrebe parádne 2. kolo a dosiahla najlepší výsledok v sezóne | TVNOVINY.sk

Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky |  Slovenský olympijský tím
Začína sa lyžiarska sezóna, Petra Vlhová obhajuje vysoké priečky | Slovenský olympijský tím

Ester Ledecká – program na DNES, výsledky, online prenos + TV

Petra Vlhová dnes išla 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora (výsledky) |  SPORTNET
Petra Vlhová dnes išla 2. kolo obrovský slalom Kranjska Gora (výsledky) | SPORTNET

Kalendár SP v alpskom lyžovaní 2016/2017 -

HNonline.sk - Fantastická Vlhová porazila Shiffrinovú a vyhrala slalom v  Aspene, Zuzulová pokračuje v kariére
HNonline.sk - Fantastická Vlhová porazila Shiffrinovú a vyhrala slalom v Aspene, Zuzulová pokračuje v kariére

Lyžovanie – Wikipédia

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, obrovský slalom v Lenzerheide 2022 |  SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, obrovský slalom v Lenzerheide 2022 | SPORTNET

Petra Vlhová: Program, výsledky a kalendár - sezóna 2022/2023 | SPORTNET

Svetový pohár: Grék Ginnis takmer v slalome opäť prepísal históriu, napokon  ho diskvalifikovali
Svetový pohár: Grék Ginnis takmer v slalome opäť prepísal históriu, napokon ho diskvalifikovali

SP Palisades Tahoe 2023: obrovský slalom a slalom - výsledky | BetArena.sk

Petra Vlhová dnes / program - výsledky - kalendár - preteky / sezóna SP  2021/22 | Šport.sk
Petra Vlhová dnes / program - výsledky - kalendár - preteky / sezóna SP 2021/22 | Šport.sk