СК "Славия Бомел 9" - sportuvai.bg

Тенис Клуб Славия / Tennis Club Slavia - Бояна - 3 подсказки(-ок) от  Посетителей: 64
Тенис Клуб Славия / Tennis Club Slavia - Бояна - 3 подсказки(-ок) от Посетителей: 64

Кафтанова и Вълчев шампиони по тенис U18

Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис -  Tennis Diana
Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис - Tennis Diana

Втори турнир от веригата „Kinder+ Sport“ се проведе в Санта Марина ᐉ Новини  - Tribune.bg
Втори турнир от веригата „Kinder+ Sport“ се проведе в Санта Марина ᐉ Новини - Tribune.bg

Untitled
Untitled

Анас Маздрашки и Венета Генчева са шампионите за 2016 г. на регионалното  първенство до 10 години на "зелен" корт - Спортен комплекс Дема
Анас Маздрашки и Венета Генчева са шампионите за 2016 г. на регионалното първенство до 10 години на "зелен" корт - Спортен комплекс Дема

Тенис клубовете с официална молба до Красен Кралев да разреш...

Новини - Българска федерация по тенис

Славия-Бомел 9 вече е част от голямото семейство на Click and play - Click  and Play
Славия-Бомел 9 вече е част от голямото семейство на Click and play - Click and Play

Шампионите Пенкова и Кушев ще защитават титлите си - Topsport.bg

Иванов срещу Митев и Иванова срещу Гърневска са финалите на Държавното  първенство до 12 г. в София - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и  Русенска област
Иванов срещу Митев и Иванова срещу Гърневска са финалите на Държавното първенство до 12 г. в София - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Тенисът е спорт за всеки. Това е нашата мисия.” - Click and Play

Тенис - Център Спорт

Тенис клуб "Славия-Бомел"

Бурята в София прати в болница шеф от тениса

Резултати от осминафиналите на държавното първенство по тенис до 12 г.

Рекорден брой участници в турнир по тенис в Елена - Труд

Tennis.bg - Тенис Клуб "Славия"

RTL лигата с първи шампион – Добре дошли в страницата на O.K. Sport – Club

ТК “Раковски-Бомел 9” | Sofia | Facebook

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г.  в Пловдив ᐉ Новини - Tribune.bg
Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г. в Пловдив ᐉ Новини - Tribune.bg