skôr penny obdivovať световна купа по ски алпийски дисциплини програма 2018 2019 Pokročilé usilovne prezývka

Алберт Попов със сензационно постижение

Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната  купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро
Италианката София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски алпийски дисциплини за жени - Утро

За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски.  Алберт Попов стана трети в САЩ
За пръв път от 39 г. българин е на подиума на Световната купа по ски. Алберт Попов стана трети в САЩ

Колко спечели Алберт Попов от грандиозния си успех? + ВИДЕО - Gol

Шифрин изравни Стенмарк, взе нова купа - Труд

Световното приключи горчиво за Алберт Попов - Новини СЕГА

ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години  - Gol
ВЕЛИКО! Българин е на почетната стълбица за Световната купа след 39 години - Gol

Пандемията отмени още големи спортни събития по целия свят

БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски  алпийски дисциплини
БТА :: Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини

Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у  нас - БНТ Новини
Алберт Попов с трето място в слалома от Европейската купа - По света и у нас - БНТ Новини

Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа в алпийските  ски | спортни новини от insport.bg
Годжа триумфира в първото спускане за сезона от Световната купа в алпийските ски | спортни новини от insport.bg

Шифрин спечели големия кристален глобус в световната купа по ски за 5-и път

Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски  дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната
Микаела Шифрин извоюва 85-ата си победа в Световната купа по ски алпийски дисциплини | Информационен център на Министерство на oтбраната

Алберт завърши 12-и в Солдеу, Братен триумфира с глобуса в слалома - Gol

Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната  купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро
Двукратната световна шампионка Илка Щухец спечели второто спускане от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Кортина Д'Ампецо - Утро

Bulgarian SKI Federation - 홈 | Facebook

Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия  кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Марко Одермат спечели СК по ски алпийски дисциплини, Килде взе малкия кристален глобус в спускането - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD -  Българска национална телевизия
Световна купа по ски алпийски дисциплини - 15-17 януари по БНТ HD - Българска национална телевизия

Световното в алпийските ски остава по програма за февруари 2021 година

Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски  алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg
Алберт Попов се класира за втория манш на слалома от Световната купа по ски алпийски дисциплини в Шамони - Topsport.bg

Марко Шварц спечели първия старт в Палисейдс Тахо от 54 години - Стадион -  БНР Новини
Марко Шварц спечели първия старт в Палисейдс Тахо от 54 години - Стадион - БНР Новини

БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели  спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в  Солдеу
БТА :: Световният шампион от 2021 година Винсент Крихмайер спечели спускането от финалите на Световната купа по ски алпийски дисциплини в Солдеу

Международната федерация по ски отмени състезанията от Световната купа по  спускане и гигантски слалом за мъже в Гармиш-Партенкирхен - Труд
Международната федерация по ски отмени състезанията от Световната купа по спускане и гигантски слалом за мъже в Гармиш-Партенкирхен - Труд

БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски  алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо
БТА :: Италианката София Годжа спечели спускането от Световната купа по ски алпийски дисциплини пред родна публика в Кортина Д'Ампецо

София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски -  Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
София Годжа спечели първото спускане за сезона от Световната купа по ски - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg