Home

odkaz politika autor биатлон световна купа класиране inkrustácie Ochlaďte uchopenie

Владимир Илиев с рекордно класиране за Световната купа по биатлон - inews.bg

Красимир Анев завърши на 39-о място в крайното класиране за Световната купа  по биатлон | Вестник Приятел - новини от град Самоков
Красимир Анев завърши на 39-о място в крайното класиране за Световната купа по биатлон | Вестник Приятел - новини от град Самоков

СЕГА | Владимир Илиев е 12-и в света на класическите 20 км биатлон

Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Контиолахти
Норвегия спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Контиолахти

Жулия Симон е шампионка в Световната купа по биатлон

Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените -  Стадион - БНР Новини
Доротея Вийрер е носителка на световната купа по биатлон при жените - Стадион - БНР Новини

Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във  Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф
Милена Тодорова на 15-то място на 7,5 км от Световната купа по биатлон във Финландия, класира се за неделното преследване - Спорт - Телеграф

БТА :: Кентен Фийон Майе спечели спринта от Световната купа по биатлон в  Естония, Владимир Илиев завърши на 30-о място
БТА :: Кентен Фийон Майе спечели спринта от Световната купа по биатлон в Естония, Владимир Илиев завърши на 30-о място

Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в  Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Фукрад спечели спринта от Световната купа по биатлон в Оберхоф, българите в Топ 40 - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Рьозеланд с трета победа за сезона в Световната купа по биатлон, Тодорова  52-а
Рьозеланд с трета победа за сезона в Световната купа по биатлон, Тодорова 52-а

Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по  биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Французин спечели преследването на 12.5 км за мъже от Световната купа по биатлон в Анеси - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна трета победа за сезона за Световната  купа по биатлон, Владимир Илиев се класира на 33-о място в спринта в  Хохфилцен
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна трета победа за сезона за Световната купа по биатлон, Владимир Илиев се класира на 33-о място в спринта в Хохфилцен

Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже |  Facebook
Биатлон | Младежка световна купа Мартели(Италия).Щафета 4х7.5 км.мъже | Facebook

Щафетата ни по биатлон с второ класиране в топ 10 | Зимни | Новини от  България и Света | OFFNews.bg
Щафетата ни по биатлон с второ класиране в топ 10 | Зимни | Новини от България и Света | OFFNews.bg

Норвежец за трети път на върха в биатлона - Труд

Крайно класиране в Световната купа по биатлон при мъжете - SportVox |  SportVox
Крайно класиране в Световната купа по биатлон при мъжете - SportVox | SportVox

Тирил Екхоф поведе в общото класиране за Световната купа след успех в  Руполдинг
Тирил Екхоф поведе в общото класиране за Световната купа след успех в Руполдинг

Биатлон България / Biathlon BG - Home | Facebook

Българка влезе в топ 10 на Световната купа по биатлон

Милена Тодорва с първи точки за сезона за Световната купа по биатлон - По  света и у нас - БНТ Новини
Милена Тодорва с първи точки за сезона за Световната купа по биатлон - По света и у нас - БНТ Новини

Фуркад изравни рекорд на Магдалена Фосберг. Анев е 27-и в масовия старт -  bTV Спорт
Фуркад изравни рекорд на Магдалена Фосберг. Анев е 27-и в масовия старт - bTV Спорт

БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в  Хохфилцен, България завърши на 18-о място
БТА :: Франция спечели щафетата за жени от Световната купа по биатлон в Хохфилцен, България завърши на 18-о място

Календар за сезон 2022/2023 - Световна купа

Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон -  Topsport.bg
Йоханес Тингнес Бьо с рекордна 15-а победа за Световната купа по биатлон - Topsport.bg

Норвегия спечели щафетата за жени в Контиолахти

БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна осма победа за сезона за Световната купа  по биатлон, Благой Тодев завърши на 48-о място на 20 км в Руполдинг
БТА :: Йоханес Тингнес Бьо постигна осма победа за сезона за Световната купа по биатлон, Благой Тодев завърши на 48-о място на 20 км в Руполдинг