Home

riaditeľ školy veľrybie vrece žiaci opatovce futbal bahno jej číslo

Novinky Archives - TJ Nové Sady

TJ Opatovce nad Nitrou - Dnes odohrajú žiaci U15 o 10.00h majstrovský zápas  na súperovom ihrisku proti TJ Baník Sebedražie. Držíme palce ✊ ⚽  #tjopatovcenadnitrou | Facebook
TJ Opatovce nad Nitrou - Dnes odohrajú žiaci U15 o 10.00h majstrovský zápas na súperovom ihrisku proti TJ Baník Sebedražie. Držíme palce ✊ ⚽ #tjopatovcenadnitrou | Facebook

Najlepších starších žiakov majú v Čeľadiciach – Oblastný futbalový zväz  Nitra
Najlepších starších žiakov majú v Čeľadiciach – Oblastný futbalový zväz Nitra

Starší žiaci Výčap-Opatoviec polovičnými kráľmi – Oblastný futbalový zväz  Nitra
Starší žiaci Výčap-Opatoviec polovičnými kráľmi – Oblastný futbalový zväz Nitra

🎥 ZOSTRIH | Starší žiaci U15 - OŠK SMOLENICE vs ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928  [3:1] - YouTube
🎥 ZOSTRIH | Starší žiaci U15 - OŠK SMOLENICE vs ŠPORTOVÉ KLUBY BLAVA 1928 [3:1] - YouTube

História TJ
História TJ

Odmietol aj Karhanovu Trnavu. Hráčov je veľa, Martonka len jeden – Oblastný  futbalový zväz Nitra
Odmietol aj Karhanovu Trnavu. Hráčov je veľa, Martonka len jeden – Oblastný futbalový zväz Nitra

Uplynulú nedeľu odohrali žiaci... - TJ Opatovce nad Nitrou | Facebook

Výčapy-Opatovce nastúpia aj proti FC Nitra - SME | MY Nitra

Žiaci Výčap-Opatoviec sa opierali o víťaznú mentalitu – Oblastný futbalový  zväz Nitra
Žiaci Výčap-Opatoviec sa opierali o víťaznú mentalitu – Oblastný futbalový zväz Nitra

Novinky | Základná škola kráľa Svätopluka - Nitra

TJ Opatovce nad Nitrou | Opatovce nad Nitrou

Futbal muži a žiaci

Otočka za 10 minút: Ako Výčapy-Opatovce preľstili Kolíňany – Oblastný  futbalový zväz Nitra
Otočka za 10 minút: Ako Výčapy-Opatovce preľstili Kolíňany – Oblastný futbalový zväz Nitra

⬇️Výsledky mládežníckych... - TJ Opatovce nad Nitrou | Facebook

TJ Opatovce nad Nitrou - Vysoké víťazstvo žiakov U15 na domácom ihrisku  👏⚽. Žiaci U15 nastúpili na domáci zápas proti TJ Partizán Cígeľ, v ktorom  boli jednoznačne dominantnejší a zvíťazili 7:0. Krátky
TJ Opatovce nad Nitrou - Vysoké víťazstvo žiakov U15 na domácom ihrisku 👏⚽. Žiaci U15 nastúpili na domáci zápas proti TJ Partizán Cígeľ, v ktorom boli jednoznačne dominantnejší a zvíťazili 7:0. Krátky

strojárstvo problém starostlivý opatova nad vahom futbal priestupok papraď  AFFIRM
strojárstvo problém starostlivý opatova nad vahom futbal priestupok papraď AFFIRM